RSS
wtorek, 19 marca 2013
Moje plany

Witajcie.

Mam plan na przyszłość. Mam nadzieję, zarobkowy, ale potrzebuję Waszej pomocy.

Postanowiłam wyszywać zaproszenia ślubne. Planuję 2, może 3 wzory. Elegancka oprawa. Tylko nie mam pojęcia, gdzie mogłabym to wystawić na sprzedaż. Allegro ma tak śmiesznie niskie ceny, że rękodzieło się tam po prostu nawet nie opłaca wystawiać. Myślałam może o artillo.pl. Ale co dalej? Może mi coś podpowiecie?

08:05, haftowaneslowa
Link Komentarze (1) »
piątek, 15 marca 2013
Wielki powrót

Witam ponownie. Bardzo dawno tutaj nie zaglądałam co wcale nie oznacza, że nie wyszywałam. Jednak wiele się zmieniło, stąd niezmiernie mało czasu.

Od dwóch lat jestem mamą cudownego chłopczyka imieniem Franciszek, który jest moim oczkiem w głowie. W związku z tym czas na wyszywanie skrócił mi się do minimum, zwłaszcza, że nadal pracuję. Mam nadzieję, że wybaczycie mi przerwę i teraz już systematycznie będę mogła dodawać wpisy i dzielić się z Wami moimi mniejszymi i większymi pasjami :)

To teraz pokażę Wam metryczki, które wyszyłam dla dzieciaczków mojej siostry. Skromnie rzecz ujmując bardzo jej się spodobały. Mi z resztą też. Lubię wszystko to, co czarno - białe lub w sepii.Niestety więcej zdjęć nie posiadam. A szkoda :(

 

metryczki dla siostry

13:55, haftowaneslowa
Link Komentarze (2) »
Rękodzieło - HAND MADE